facebook

O nas

Witamy na stronie Niepublicznego Przedszkola ,,Wesoły Brzdąc”


Nasze przedszkole usytuowane jest w spokojnej , bezpiecznej dzielnicy willowej Blizne Jasińskiego, przy ulicy Kościuszki 33 z dala od miejskiego zgiełku. Położenie przedszkola zapewnia dogodny dojazd zarówno samochodem, jak i środkami transportu miejskiego. Posiadamy własny, bezpieczny plac zabaw wyposażony w zabawki ogrodowe. Spokojna okolica umożliwia nam spacery. Działamy od 1 marca 2010 roku. Przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5 lat


W przedszkolu tworzymy przyjazną, rodzinną atmosferę, zapewniamy dzieciom wspaniałe warunki do wszechstronnego rozwoju w poczuciu bezpieczeństwa i akceptacji. Pragniemy, aby nasze przedszkolaki wyrosły na osoby radosne, kreatywne, samodzielne i odpowiedzialne. Bogaty program dydaktyczny umożliwia im rozbudzenie zainteresowań oraz ciekawości świata, a bliski kontakt ze sztuką wykształci w nich wrażliwość estetyczną i emocjonalną.


Jeśli poszukujecie Państwo małego, kameralnego przedszkola, gdzie dzieci otoczone są indywidualną opieką - Zapraszamy .

Przedszkole Niepubliczne Wesoły Brzdąc działa na podstawie:

• Ustawy o systemie oświaty z dnia 7 września 1991 roku ze zmianami wynikającymi z ustawy z dnia 19 marca 2009 roku o zmianie ustawy o systemie oświaty oraz zmianie niektórych innych ustaw (Dz. U. Nr 56, poz. 458). Do działalności przedszkola mają zastosowanie w szczególności przepisy rozdziału 8 w/w ustawy i rozporządzenia wykonawcze do wymienionej ustawy.

• Wpisu do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonych przez m.st. Warszawy.

• Statutu Przedszkola Niepublicznego „Wesoły Brzdąc” Nadzór nad placówką sprawuje Mazowiecki Kurator Oświaty Przedszkole realizuje:

• „Postawę Programową wychowania przedszkolnego dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz innych form wychowania przedszkolnego”